NB I: a Debrecen nyerni tudott Kispesten
A labdarúgó NB I tizenötödik fordulójában az éllovas Videotont üldöző Debrecen 3–1-re győzött a régóta veretlen Budapest Honvéd otthonában.
NB I
15. FORDULÓ
Budapest Honvéd–DVSC-Teva 1–3 (Perea 83. – 11-esből, ill. Zsidai 45., Szakály P. 59., Kulcsár T. 67.)
A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT! NB I
15. FORDULÓ
Budapest Honvéd–DVSC-Teva 1–3 (Perea 83. – 11-esből, ill. Zsidai 45., Szakály P. 59., Kulcsár T. 67.)
A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!
Legfrissebb hírek

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik







