Videoton: Nikolics egy-két nap múlva elhagyhatja a kórházat
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton csapatorvosa, Dr. Gyarmati Erik a klubja hivatalos honlapjának elmondta, a Győr elleni Magyar Kupa-mérkőzésen agyrázkódást szenvedő Nikolics Nemanja egy-két nap múlva elhagyhatja a kórházat, majd a neurológiai vizsgálat eredményének függvénye, hogy mikor kezdheti el újra az edzéseket.
„Nikolics már jobban van, igaz, még egy kicsit azért fáj a feje. Egy-két napon belül kiengedik a győri kórházból és hazamehet. Ezt követően pár napos pihenés következik számára, majd jövő héten egy neurológus-specialista segítségével teljes körű neurológiai vizsgálaton fog átesni. Ennek az eredményétől függ az, hogy mikor kezdhet el újra edzeni” – nyilatkozta a vidi.hu-nak Dr. Gyarmati Erik csapatorvos.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






