A Videoton játékosa, Haraszti Zsolt a sérülése óta először mai napon járt ismét a Sóstói Stadionban, ahol a vidi.hu-nak elmondta: a legjobban az zavarja, hogy alig bír aludni. Gyarmati Erik csapatorvos szerint legkorábban fél év múlva térhet vissza a játékos.
„Korán reggel amikor felkelek, első dolgom az, hogy beadom magamnak a véralvadásgátló injekciót, majd délelőtt és délután is gyógytornázok körülbelül másfél-másfél órát. Ezenkívül sajnos nem sok mindent tudok csinálni, egész nap ágyban vagyok, olvasok vagy tévézek. Ez a legnagyobb problémám, hogy nagyon monotonok a napjaim, lassan telik az idő. Ha minden jól megy, egy hét múlva már mankók segítsége nélkül járhatok. Nagyon rosszkor jött ez a sérülés, hiszen úgy érzem, kezdtem jó formába lendülni. Most azonban az a legfontosabb, hogy teljesen felépüljek” – mondta Haraszti.A csapatorvos szerint a Videoton futballistájára még legalább féléves kihagyás vár. „Haraszti gyógyulása jó ütemben halad, azonban még nagyon hosszú rehabilitáció vár rá. Ha minden jól alakul, akkor leghamarabb hat-hét hónap múlva végezhet ismét százszázalékos edzésmunkát” – mondta Dr. Gyarmati Erik.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

A Videoton bejelentette Haraszti Zsolt távozását
Labdarúgó NB I
2026.05.22. 16:16
Ezek is érdekelhetik




