Videoton: igazságtalannak tartja Gomes Szekeres eltiltását

2013.02.23. 17:21
Mivel a Vác labdarúgói nem álltak ki az élvonalbeli Videoton ellen szombaton a Magyar Kupa negyeddöntőjében, a fehérváriak portugál vezetőedzője, José Gomes sajnálatát fejezte ki az elmaradt találkozó miatt, valamint elmondta véleményét Szekeres Adrián helyzetéről.

„Két dolog jár most a fejemben. Az egyik, hogy nem sikerült lejátszanunk a mai mérkőzést, ami fontos lett volna. Másfelől pedig az, hogy az MLSZ szabályzata szerint mivel a mérkőzés elmaradt, Szekeres Adrián egymeccses eltiltása nem számít letöltöttnek. Ezt igazságtalannak tartom, mivel sem ő, sem mi nem tehetünk arról, hogy a mai mérkőzést nem tudtuk lejátszani. Ráadásul a játékvezető bejött az öltözőbe, a meccslapra felvitte a mai meccsre benevezett játékosokat, akik között pont az eltiltás miatt nem szerepelt Adrián, vagyis a szövetség számára is egyértelmű kéne, hogy legyen, hogy az eltiltását valójában letöltötte a mai napon" – idézi a vidi.hu José Gomest.

Legfrissebb hírek

Aranyos Imre élete ajándékának tekinti, hogy Csank János keze alatt futballozhatott

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 07:14

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

Pest Megyei Kupanap: a Dunavarsány és a Valkó lett a győztes

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 14:36

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:59
Ezek is érdekelhetik