DVTK: a hó miatt elmaradt az utolsó hazai felkészülési meccs

Vágólapra másolva!
2013.02.22. 14:42
A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK péntek délután kettő órakor játszott volna felkészülési mérkőzést a Mezőkövesd ellen. Az egész nap szakadó hó miatt a Diósgyőri Edzőcentrum műfüves pályáján csapott volna össze a két csapat, de az időjárás közbeszólt.

„Mire a másik térfelet is sikerült letakarítani, hó alá került az egyik. Ezért elmaradt a mai edzőmeccs” – közölte a hivatalos Twitter oldalán a DVTK.

A diósgyőriek szombat 14 órától játsszák a téli időszakban az utolsó felkészülési mérkőzésüket a DVSC-Teva ellen. A találkozót a csapadékos időjárás miatt nem tudják az Oláh Gábor utcai centerpályán megrendezni, így a pallagi akadémián kerül rá sor, zárt kapuk mögött.

„Mivel a Debreceni Labdarúgó Akadémia még nem rendelkezik használatbavételi engedéllyel, így a mérkőzést csak szurkolók nélkül, vagyis zárt kapuk mögött lehet megrendezni. Kérjük a Loki és a Diósgyőr drukkereit, hogy ne is induljanak el, mert a biztonságiak senkit nem engednek be” – áll a Debreceni klub honlapján.

Legfrissebb hírek

Az NB I-ből igazolt a Liverpool, a Fradi folytatta, az Újpest megkezdte az átigazolásokat – körkép

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 09:27

Lemondott Valdas Dambrauskas, a Diósgyőr vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2025.06.12. 14:42

Kimagaslott az NB II-ből, majd az Újpesthez szerződött Juhász Bence

Labdarúgó NB I
2025.06.11. 10:33

Megtört a rossz sorozat, a magyar válogatott szűkös győzelmet aratott Azerbajdzsánban

Magyar válogatott
2025.06.10. 19:53

Kovács Zoltán távozott Újpestről, a DVTK sportigazgatója lett – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.09. 14:45

Állítsa össze a magyar válogatott Azerbajdzsán elleni kezdőcsapatát!

Magyar válogatott
2025.06.09. 11:47

Öt kapus is kidőlt, szabadon igazolható és 18 éves játékost is meghívtak a skótok

Minden más foci
2025.06.08. 14:35

Újpestről érkezhet a DVTK új sportigazgatója – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.06.08. 12:46
Ezek is érdekelhetik