DVTK: a folytatásban nem tartanak igényt a Vidi védőjére

2012.12.06. 11:29
A téli átigazolási időszakban visszatér a Videotonhoz Jeff Silva, aki az ősszel a DVTK-ban szerepelt kölcsönben – adta hírül a diósgyőriek hivatalos honlapja, a dvtk.eu.



A brazil balhátvéd öt NB I-es mérkőzésen 259 percet töltött a pályán, és egyszer volt eredményes: a Budapest Honvéd ellen ő szerezte DVTK első gólját.

A labdarúgó kölcsönadási szerződése december 31-én jár le, a DVTK pedig nem kívánja meghosszabbítani, így a játékos tavasszal már nem a Diósgyőr mezében játszik.

A brazil balhátvéd öt NB I-es mérkőzésen 259 percet töltött a pályán, és egyszer volt eredményes: a Budapest Honvéd ellen ő szerezte DVTK első gólját.

A labdarúgó kölcsönadási szerződése december 31-én jár le, a DVTK pedig nem kívánja meghosszabbítani, így a játékos tavasszal már nem a Diósgyőr mezében játszik.

A boon.hu információi szerint Igor Gal és Ivan Rakovic sem marad Diósgyőrben, a két légiós minden bizonnyal kölcsönben folytatja a tavaszi idényben, bár a klub nem erősítette meg hírt. A vélhetően távozó L'Imam Seydivel tárgyal még a klub, illetve nagy valószínűséggel a kölcsönadott labdarúgók nem térnek vissza télen Diósgyőrbe.

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
3 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
5 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
6 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
23 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01
Ezek is érdekelhetik