FTC: Böde sok szép pillanattal ajándékozná meg a szurkolókat

2012.06.22. 17:10
A Ferencváros új szerzeménye, Böde Dániel az első Üllői úti edzése után nyilatkozott új csapata hivatalos honlapjának, a fradi.hu-nak.

„Most edzés után egy kicsit fáradt vagyok, de majd kipihenem magam. Nagyon jó volt együtt edzeni a csapattal. Látszik, hogy jó közösség alakult ki, mint ahogy az is, hogy mindenki egyet akar, egy célért küzd: a Ferencváros sikeréért” – nyilatkozta a fradi.hu-nak Böde Dániel, aki ma hároméves szerződést kötött a fővárosi klubbal.

„Az érdeklődésről már a bajnokság közben hallottam, de kértem a menedzserem és a paksi vezetőket is, hogy ne szóljanak erről a szezon végéig, mert addig csak a futballra szerettem volna összpontosítani. Természetesen megtiszteltetés volt a Fradi érdeklődése, a bajnokság befejeztével pedig a tárgyalások is elkezdődtek. Nagy öröm számomra, hogy egy ilyen nagy múltú klubhoz sikerült szerződnöm″ – beszélt az átigazolás hátteréről a középpályás.

„Bízom benne, hogy minél hamarabb sikerül beilleszkednem. Szeretnék jól játszani, mert azért jöttem, hogy segítsem a csapatot. Ez nagy lépés számomra, hiszen gyakorlatilag tizenöt évet játszottam a Paks csapatában. Fájó szívvel jöttem el, de úgy érzem, hogy jó döntést hoztam. Mindenki tudja, hogy a Fradinak van Magyarországon a legnagyobb szurkolótábora, amely a hazai mérkőzéseken fergeteges hangulatot teremt. Bízom benne, hogy sok szép pillanattal ajándékozhatom meg őket″ – tette hozzá Böde.fradi.hu-nak Böde Dániel, aki ma hároméves szerződést kötött a fővárosi klubbal.

„Az érdeklődésről már a bajnokság közben hallottam, de kértem a menedzserem és a paksi vezetőket is, hogy ne szóljanak erről a szezon végéig, mert addig csak a futballra szerettem volna összpontosítani. Természetesen megtiszteltetés volt a Fradi érdeklődése, a bajnokság befejeztével pedig a tárgyalások is elkezdődtek. Nagy öröm számomra, hogy egy ilyen nagy múltú klubhoz sikerült szerződnöm″ – beszélt az átigazolás hátteréről a középpályás.

„Bízom benne, hogy minél hamarabb sikerül beilleszkednem. Szeretnék jól játszani, mert azért jöttem, hogy segítsem a csapatot. Ez nagy lépés számomra, hiszen gyakorlatilag tizenöt évet játszottam a Paks csapatában. Fájó szívvel jöttem el, de úgy érzem, hogy jó döntést hoztam. Mindenki tudja, hogy a Fradinak van Magyarországon a legnagyobb szurkolótábora, amely a hazai mérkőzéseken fergeteges hangulatot teremt. Bízom benne, hogy sok szép pillanattal ajándékozhatom meg őket″ – tette hozzá Böde.

 

Legfrissebb hírek

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:17

Kubatov Gábor: Ha a Fradinak ez lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:07

Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:01

Vágódeszkát és faasztalokat is készít – Toon Raemaekers-interjú

Képes Sport
2026.06.22. 16:51

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontparti középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:00

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 11:09

Azeri ellenfelek várnak a Fradira az ausztriai edzőtáborban

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:08
Ezek is érdekelhetik