Pápa: A védelemben rendet kell rakni - Takács Péter

2011.03.07. 10:58
A Pápa labdarúgócsapatának ZTE elleni szombati fordításából két góllal vette ki a részét Takács Péter, aki a klubja honlapján ma megjelent nyilatkozatában értékelte a találkozót.

„Véber György elmondta a félidőben, hogy meg volt velünk elégedve, csak ezt a küszöböt – amit emleget – át kellene már egyszer lépni – mondta Takács Péter a lombardfcpapa.hu-nak.

„Azt mondta, ha győzünk, egyenként húz le minket a pályáról. Ezen a mérkőzésen is voltak hibák, ezt el kell ismernünk. A védelemben rendet kell rakni, elöl koncentráltabbnak kell lennünk, de ennek ellenére is azt gondolom, hogy a ZTE elleni győzelem nagyon fontos volt számunkra lelkileg” – tette hozzá a középpályás.

Mint ismeretes, a Pápa szombaton 1–3-ról fordított és 4–3-ra győzött hazai pályán a Zalaegerszeg elleni bajnokin.

Legfrissebb hírek

DVTK: megvan a stáb, próbajátékost és távozókat is bejelentettek

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 10:50

Takács Péter lett a DVTK vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.05. 18:55

Bognár György: Ez a mostani harmadik hely kiugróan jó eredmény

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 07:55

Borbély Balázs: Egyáltalán nem is foglalkozunk a Ferencvárossal, mert úgy készülünk, hogy győznünk kell Kisvárdán

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 22:46

NB III: edzőváltás Pápán, fiatal tréner ül le a kispadra

Labdarúgó NB II
2025.12.16. 14:08

NB III: hajrában szerzett gólokkal nyert Pápán a Puskás Akadémia II

Labdarúgó NB II
2025.10.18. 15:37

Hungarian Darts Trophy: az ügyvezető szerint stabil helyszínné vált Budapest

Egyéb egyéni
2025.10.06. 11:08

Az osztályozós párharc megnyerése után vállalja az NB III-as indulást a Pápa

Labdarúgó NB II
2025.07.01. 19:01
Ezek is érdekelhetik