A DVSC labdarúgócsapatának öt játékosa a debreceni Kenézy Gyula Kórház gyerekosztályán tett látogatást – adta hírül a hajdúsági klub hivatalos honlapja.
A közelgő gyereknap alkalmából a DVSC-TEVA öt játékosa, Bernáth Csaba, Szakály Péter, Mészáros Norbert, Vinicius Galvao és Verpecz István látogatta meg a Kenézy Gyula Kórház gyerekosztályát.
Labdarúgóink természetesen nem üres kézzel érkeztek, kisebb ajándékokkal kedveskedtek a beteg gyermekeknek.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




