A DVSC ma a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Siófokot fogadja. Herczeg András klubmenedzser nincs könnyű helyzetben, ugyanis az első meccset Siófokon 2–0-ra elveszítette csapata, amelyből ráadásul a visszavágó előtt többen is sérüléssel küzdenek.
Máté Péter, Komlósi Ádám és Szűcs István már régóta hiányzik az együttesből, míg a hétvégi, Nyíregyháza elleni bajnokin Bíró Péter, Czvitkovics Péter, Vukasin Polekszics, Rudolf Gergely és Varga József is megsérült.Bíró a combközelítő izmát fájlalja, Czvitkovics a sípcsontjára kapott rúgást, Polekszics térde megroppant, Rudolf Gergely Achilles-ín-sérülést szenvedett, Varga pedig rúgást kapott a lábára.Közülük Bíró Péter biztosan nem léphet pályára a Siófok ellen.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





