Fontosabb az utánpótlásközpont építése, modernizálása, mint új stadion létesítése, ebben állapodott meg Kósa Lajos, Debrecen polgármestere és Szima Gábor, a DVSC-TEVA tulajdonosa.
A vezetők több tárgyalást folytattak német és más befektetőcsoportokkal a majdani létesítmény kivitelezéséről, de a finanszírozási problémák miatt a stadion ügye legalább két évre holtpontra jutott.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





