Férfi kosár: Forray Gábor lett az Oroszlány vezetőedzője

M. B.M. B.
Vágólapra másolva!
2025.05.30. 11:09
null
Forray Gábor (Fotó: FB/OSE)
A Körmendtől távozó Forray Gábort nevezték ki a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Oroszlány csapatának vezetőedzőjévé.

Az MVM-OSE Lions a közösségi oldalán számolt be arról, hogy a szakemberrel hosszas egyeztetés után sikerült megállapodni, így a következő, 2025/26-os szezonban ő irányítja majd a csapatot.

Forray Gábor a körmendi együttes előtt a Kecskemét és az Alba Fehérvár trénere is volt, illetve évekig dolgozott a magyar férfi válogatott stábjában is. Az ötvenéves szakember távozását már április közepén bejelentették Körmenden, hangsúlyozva, hogy a szakember döntésének kizárólag családi okai voltak.

„Az OSE Lions vezetősége bízik abban, hogy Forray Gábor vezetésével új lendületet kap a csapat, és közösen építhetünk egy stabil, versenyképes jövőt” – írta az oroszlányi klub, mely a legutóbbi idényt az utolsó előtti, 13. helyen zárta.

Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: izgalmas hajrá végén az Atomerőmű elvette a Szolnok veretlenségét

Kosárlabda
5 órája

Az Alba Fehérvár hosszabbításban nyert Kecskeméten

Kosárlabda
2025.12.12. 20:42

Egy ponttal nyert idegenben a Körmend és a Pécs is

Kosárlabda
2025.12.11. 21:26

Férfi kosár NB I: nagyon elverte a Kecskemétet a Honvéd

Kosárlabda
2025.12.07. 20:11

Férfi kosárlabda NB I: műteni kell a Körmend amerikai légiósát

Kosárlabda
2025.12.07. 19:11

Körmenden szenvedte el idénybeli második vereségét a Falco

Kosárlabda
2025.12.06. 21:34

Megszakította a DEAC az Atomerőmű győzelmi sorozatát a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2025.12.05. 20:36

Férfi kosár NB I: szlovén vezetőedzőt nevezett ki a Pécs

Kosárlabda
2025.11.27. 10:19
Ezek is érdekelhetik