
Bridget Carleton távozik a Győrtől (Fotó: Rébay Viktor/FIBA)
Közös megegyezéssel szerződést bontott Bridget Carletonnal a női kosárlabda NB I legutóbbi idényében ezüstérmes SERCO UNI Győr.
A klub honlapján olvasható csütörtöki közlemény szerint „áttekintve a következő félév versenynaptárát, valamint a WNBA felkészülési időszakának kezdetét, amely belenyúlik a hazai bajnokság elődöntőinek és helyosztó mérkőzéseinek időpontjaiba, világossá vált, hogy Bridget szereplése ezeken a mérkőzéseken nem lehetséges”.
A Győrnél ezért úgy látták észszerűnek, ha meghozzák ezt a „fájdalmas döntést”.
A közleményben kiemelték, hogy Carletonnak „hatalmas szerepe volt” a legutóbbi, ezüstéremmel zárult bajnoki menetelésben, illetve „pozitív személyisége és profizmusa ragadós volt az öltözőben is.”
Legfrissebb hírek

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél
Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője
Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Boros Júlia a DVTK kosárlabdacsapatának első új igazolása
Kosárlabda
2026.05.22. 14:33

Az év női kosárlabdázója is távozik Diósgyőrből
Kosárlabda
2026.05.21. 13:59
Ezek is érdekelhetik




