Női kosár NB I: heten hosszabbítottak a TFSE-nél

2023.07.07. 10:53
null
Hét játékos is hosszabbított (Fotó: Facebook/TFSE)
Hét kosaras is szerződést hosszabbított a női NB I-ben legutóbb hatodik TFSE-MTK csapatánál.

A klub honlapja szerint továbbra is a fővárosiakat erősíti Baa Dominika, Burján Laura, Dúl Panka, Dúl Terka, Király Andrea, Németh Alma és Pusztai Petra. Utóbbi a 3x3-as Európa-bajnokság pozsonyi selejtezőjében súlyos térdsérülést szenvedett júniusban, így hosszú rehabilitáció vár rá.

Távozott ugyanakkor Theodoreán Alexandra, Hegedűs Janka, Szeitl Vanessa, Turi Eszter, Ty Marshall és Lauren Manis, valamint a vezetőedző, Magyar Bianka is, aki az Egyesült Államokban szeretné folytatni pályafutását.

A TFSE-nél ezen kívül is nagy változások zajlanak, mivel a gárda áprilisban vívta utolsó mérkőzését a régi városmajori csarnokban, és a következő szezont már a nyáron megnyíló Csörsz utcai modern arénában kezdi meg.

A csapat felkészülése a sorozatban ötödik élvonalbeli idényre augusztusban rajtol.

Legfrissebb hírek

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
6 órája

Női kosár NB I: nigériai válogatott játékossal erősített a DVTK

Kosárlabda
2026.06.24. 13:47

A következő szezonban is Djokics Zseljko irányítja a bajnok Pécs női kosárabdacsapatát

Kosárlabda
2026.06.10. 16:31

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél

Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női futsal NB I: a TFSE elnapolta a bajnokavatást

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 18:35

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője

Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Boros Júlia a DVTK kosárlabdacsapatának első új igazolása

Kosárlabda
2026.05.22. 14:33
Ezek is érdekelhetik