Férfi kosár MK: „Nem kell mindig 20 ponttal nyerni"
Az Alba Fehérvár az utolsó pillanatig kiélezett meccsen 59–58-ra győzött a Szolnoki Olaj ellen a férfi kosárlabda Magyar Kupa döntőjében. A mérkőzés után a győztes kosarat szerző MVP-vel, Lóránt Péterrel, csapattársával, Keller Ákossal, illetve az érthetően csalódott Vojvoda Dáviddal beszélgetett az NSO Tv stábja.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Bojan Szubotics: Az Albában mindig éremért kell csatázni
Kosárlabda
2026.06.22. 07:37
Ezek is érdekelhetik






