Kosár: nem lesz bővítés sem a női, sem a férfi élvonalban
A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének megújult elnöksége mai ülésén elfogadta a 2015–2016-os idény versenykiírásait és döntött arról, hogy nem módosítja az NB I-es indulók létszámát.
A nőknél minden meccsen nyolc hazai nevelésű játékosnak kell lennie a tizenkettes nevezett keretben (a négy légiós közül két fő lehet Európán kívüli), a férfiaknál a hét hazai nevelésű játékos mellett öt nem hazai nevelésű játékos (nincs korlátozva az Európán kívüli játékosok aránya) nevezhető majd az élvonalban.
Legfrissebb hírek

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél
Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője
Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Boros Júlia a DVTK kosárlabdacsapatának első új igazolása
Kosárlabda
2026.05.22. 14:33

Az év női kosárlabdázója is távozik Diósgyőrből
Kosárlabda
2026.05.21. 13:59
Ezek is érdekelhetik




