Férfi kosár: a ZTE-nél milliók hiányozhatnak - feljelentést tettek
Nem sokkal azután, hogy a ZTE KK-nál váltás történt a vezetőségben – Urbanics Pál helyett Podlovics Péter lett az új ügyvezető –, rendőrségi eljárás indult a klub pénzügyeivel kapcsolatosan – számolt be a hírről a zalatajkiado.hu.
A ZTE KK többségi tulajdonosa Zalaegerszegi Város Önkormányzata, Gyutai Csaba polgármester a zalai honlapnak elmondta, hogy a klub felügyelő bizottsága pénztárhiányt állapított meg, ezért az önkormányzat feljelentést tett.zalatajkiado.hu.
A ZTE KK többségi tulajdonosa Zalaegerszegi Város Önkormányzata, Gyutai Csaba polgármester a zalai honlapnak elmondta, hogy a klub felügyelő bizottsága pénztárhiányt állapított meg, ezért az önkormányzat feljelentést tett.
A zalatajkiado.hu szerint a pénztárhiány több millió forintra tehető.

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni




