Férfi kosár: a ZTE-nél milliók hiányozhatnak - feljelentést tettek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.11.16. 12:45
A zalaegerszegi önkormányzat rendőrségi feljelentést, miután a ZTE KK kosárlabdacsapatánál pénztárhiányt állapítottak meg.

Nem sokkal azután, hogy a ZTE KK-nál váltás történt a vezetőségben – Urbanics Pál helyett Podlovics Péter lett az új ügyvezető –, rendőrségi eljárás indult a klub pénzügyeivel kapcsolatosan – számolt be a hírről a zalatajkiado.hu.

A ZTE KK többségi tulajdonosa Zalaegerszegi Város Önkormányzata, Gyutai Csaba polgármester a zalai honlapnak elmondta, hogy a klub felügyelő bizottsága pénztárhiányt állapított meg, ezért az önkormányzat feljelentést tett.zalatajkiado.hu.

A ZTE KK többségi tulajdonosa Zalaegerszegi Város Önkormányzata, Gyutai Csaba polgármester a zalai honlapnak elmondta, hogy a klub felügyelő bizottsága pénztárhiányt állapított meg, ezért az önkormányzat feljelentést tett.

A zalatajkiado.hu szerint a pénztárhiány több millió forintra tehető.

 

Legfrissebb hírek

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában

Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!

Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül

Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Szegedről erősített az ezüstérmes Szolnok a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.06.02. 16:10

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni

Kosárlabda
2026.06.02. 12:12

Férfi kosárlabda NB I: külföldön folytatja pályafutását a szolnoki közönségkedvenc – hivatalos

Kosárlabda
2026.06.01. 14:41

Kiütés a döntő ötödik meccsén: Szolnokon nyerte meg a férfi kosár NB I-et a Falco

Kosárlabda
2026.05.27. 20:02

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata

Kosárlabda
2026.05.26. 23:07
Ezek is érdekelhetik