Kosárlabda: Smith családi okok miatt elhagyta az Albát
Kevin Smith hazautazott az Egyesült Államokba, és ebben a szezonban biztosan nem lép már pályára a férfi kosárlabda-bajnokság rájátszására készülő Alba Fehérvárban.
Az amerikai légiós februárban Debrecenből szerződött Székesfehérvárra, ahol kilenc bajnokin 9.4 pontátlagot produkált, s természetesen tagja volt a Magyar Kupa-győztes csapatnak is. Smith döntése hátterében a bajnokokvarosa.hu információi szerint édesanyja súlyos betegsége áll.
Legfrissebb hírek

Bojan Szubotics: Az Albában mindig éremért kell csatázni
Kosárlabda
2026.06.22. 07:37

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata
Kosárlabda
2026.05.26. 23:07

Férfi kosár: lemondta a válogatottságot Vojvoda Dávid
Kosárlabda
2026.05.18. 14:10

A Honvéd lett az ötödik a férfi kosárlabda NB I-ben
Kosárlabda
2026.05.15. 19:36

Fehérvári előny az ötödik helyért zajló párharcban
Kosárlabda
2026.05.11. 20:32
Ezek is érdekelhetik



