Férfi kosár NB I: megvált spanyol edzőjétől az Atomerőmű

2013.03.11. 15:34
A Nemzeti Sport információi szerint már nem García Enrique Gutiérrez a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Atomerőmű SE vezetőedzője. Úgy tudjuk, a paksi alakulat elköszönt a spanyol trénertől.

García Enrique Gutiérrez 2012 februárjában vette át az Atomerőmű SE irányítását, s információink szerint bő egy év után megvált tőle a paksi csapat, amely a hétvégén az NB I középszakaszának első fordulójában kikapott a Kaposvár otthonában.amely a hétvégén az NB I középszakaszának első fordulójában kikapott a Kaposvár otthonában.

A csapat irányítását információink szerint ideiglenesen Schmidt Béla, eddigi pályaedző veszi át. Szerdán nagy meccs vár az Atomerőműre (amely egyébként a Magyar Kupa négyes döntőjének is otthont ad majd), hiszen a Szolnoki Olajjal csap össze az együttes.

Legfrissebb hírek

Harmadszor is legyőzte hazai pályán az Atomerőműt, bronzérmes a Kaposvár a férfi kosár NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.25. 20:08

Férfi kosárlabda NB I: egyenlített az Atomerőmű a bronzcsatában, Ferencz Csaba elbúcsúzott, kiesett a ZTE

Kosárlabda
2026.05.23. 20:54

A Falco legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda-bajnoki döntő harmadik meccsén

Kosárlabda
2026.05.22. 22:08

Ismét előnybe került a Kaposvár a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájában

Kosárlabda
2026.05.20. 20:50

Férfi kosár NB I: kaposvári sikerrel rajtolt a bronzcsata, a Sopron lett a hetedik

Kosárlabda
2026.05.14. 20:35

Söprés az elődöntőben, zsinórban harmadszor is Olaj–Falco finálé lesz a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.08. 20:07

Az Olaj nagy csatában, a Falco magabiztosabban nyert idegenben a férfi kosár NB I elődöntőjében

Kosárlabda
2026.05.05. 19:58

A Szolnok és a Szombathely is hazai pályán nyert a férfi kosárlabda elődöntőiben

Kosárlabda
2026.05.02. 20:05
Ezek is érdekelhetik