A férfi kosárlabda-bajnokság rájátszásának pénteki első mérkőzésén az Atomerőmű nagy csatában győzött Kecskeméten (76–72), s harmadik sikere révén véget vetett a negyeddöntő eme párharcának. A 3–1-es összesítéssel továbbjutó paksiak ellenfele a már korábban a négy közé jutó Körmend lesz az elődöntőben.
Részleteket ide kattintva olvashat.Részleteket ide kattintva olvashat.
| NEGYEDDÖNTŐ, NEGYEDIK MÉRKŐZÉS |
| KECSKEMÉTI KSE–ATOMERŐMŰ SE 72–76 (13–20, 17–19, 26–21, 16–16) |
| A legjobb dobók: Csorvási 21, Tóth N. 12, I. Johnson 10, ill. Horváth Á. 24, Dill 20, Lagrange 13, Tory 11 |
| Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–1 az Atomerőmű javára |
Legfrissebb hírek

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata
Kosárlabda
2026.05.26. 23:07
Ezek is érdekelhetik


