Férfi kosárlabda NB I: az Atomerőmű bejutott a bajnoki elődöntőbe

2010.04.30. 19:50
A férfi kosárlabda-bajnokság rájátszásának pénteki első mérkőzésén az Atomerőmű nagy csatában győzött Kecskeméten (76–72), s harmadik sikere révén véget vetett a negyeddöntő eme párharcának. A 3–1-es összesítéssel továbbjutó paksiak ellenfele a már korábban a négy közé jutó Körmend lesz az elődöntőben.

Részleteket ide kattintva olvashat.Részleteket ide kattintva olvashat.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
NEGYEDDÖNTŐ, NEGYEDIK MÉRKŐZÉS
KECSKEMÉTI KSE–ATOMERŐMŰ SE 72–76 (13–20, 1719, 2621, 1616)
A legjobb dobók: Csorvási 21, Tóth N. 12, I. Johnson 10, ill. Horváth Á. 24, Dill 20, Lagrange 13, Tory 11
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–1 az Atomerőmű javára

 

Legfrissebb hírek

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában

Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!

Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül

Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Szegedről erősített az ezüstérmes Szolnok a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.06.02. 16:10

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni

Kosárlabda
2026.06.02. 12:12

Férfi kosárlabda NB I: külföldön folytatja pályafutását a szolnoki közönségkedvenc – hivatalos

Kosárlabda
2026.06.01. 14:41

Kiütés a döntő ötödik meccsén: Szolnokon nyerte meg a férfi kosár NB I-et a Falco

Kosárlabda
2026.05.27. 20:02

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata

Kosárlabda
2026.05.26. 23:07
Ezek is érdekelhetik