Gazdára találtak a Bringát a Kluboknak Program első bringái

HESZ TAMÁSHESZ TAMÁS
2026.05.07. 17:05
null
A Normafa Park Látogatóközpontban tartott sajtótájékoztató keretében szimbolikusan is elindult a Bringát a Kluboknak Program operatív része. A pályázaton indult klubok utánpótláskorú versenyzői korábbi olimpikonjaink, Benkó Barbara és Parti András részvételével közös tekerésen avatták fel a kerékpárokat. Schneller Domonkos, a Magyar Kerékpáros-szövetség elnöke az NSO TV kamerái előtt beszélt a programról.

 

Legfrissebb hírek

25 ezer kilométert tekert a vb-re, Németország 7 góllal köszönte meg

Foci vb 2026
2026.06.15. 12:13

Több mint 25 ezer kilométert bringázott, hogy ott lehessen a labdarúgó-vb-n

Foci vb 2026
2026.06.15. 10:19

Somogyi Miklós lett a pályakerékpáros szakág vezetője

Kerékpár
2026.06.12. 12:44

„A verseny egy lehetőség a magyar kerékpársportnak” – Eisenkrammer Károly a Tour de Hongrie-ról

Kerékpár
2026.06.03. 14:29

Giro: Milan nyerte a római zárást, Vingegaard megcsinálta a triplát

Kerékpár
2026.05.31. 19:19

Giro: az utolsó hegyi szakaszt is megnyerte Vingegaard

Kerékpár
2026.05.30. 17:50

Giro: kibírták a sprinterek az emelkedőket, Maginer visszaszerezte a ciklámen trikót

Kerékpár
2026.05.28. 18:15

A veterán Valgren jött, látott és nyert a Giro 17. szakaszán

Kerékpár
2026.05.27. 17:59
Ezek is érdekelhetik