Gazdára találtak a Bringát a Kluboknak Program első bringái

A Normafa Park Látogatóközpontban tartott sajtótájékoztató keretében szimbolikusan is elindult a Bringát a Kluboknak Program operatív része. A pályázaton indult klubok utánpótláskorú versenyzői korábbi olimpikonjaink, Benkó Barbara és Parti András részvételével közös tekerésen avatták fel a kerékpárokat. Schneller Domonkos, a Magyar Kerékpáros-szövetség elnöke az NSO TV kamerái előtt beszélt a programról.
Legfrissebb hírek

Somogyi Miklós lett a pályakerékpáros szakág vezetője
Kerékpár
2026.06.12. 12:44

Giro: az utolsó hegyi szakaszt is megnyerte Vingegaard
Kerékpár
2026.05.30. 17:50

A veterán Valgren jött, látott és nyert a Giro 17. szakaszán
Kerékpár
2026.05.27. 17:59
Ezek is érdekelhetik





