Medveczky Erika szerezte meg a magyar kajak-kenu-válogatott nyolcadik aranyérmét a Brandenburgban zajló Európa-bajnokságon, világbajnokunk NK-1 5000 méteren bizonyult a legjobbnak.
A szegediek olimpiai bajnoka, Vajda Attila 5000 m-en második lett – csakúgy, mint tegnap az olimpiai 1000 m-es versenyszámban –, ám később szabálytalan versenyzés miatt kizárták.
Legfrissebb hírek

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!
Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Kajak-kenu Eb: Juhász és Kőhalmi is döntős 1000 méteren
Kajak-kenu
2026.06.12. 10:50
Ezek is érdekelhetik





