Tipsport Liga: a címvédő otthonában is nyert a DVTK

I. SZ.I. SZ.
2019.09.24. 20:23
Ryan Harrison lőtte a DVTK győztes gólját (Fotó: Tumbász Hédi, archív)
A DVTK Jegesmedvék csapata hosszabbítás után 3–2-re győzött a címvédő Banská Bystrica otthonában a szlovák jégkorongliga alapszakaszának keddi játéknapján.

A második harmadban hat perc alatt négy gól született, egyenlő eloszlásban. Ezt megelőzően, és a rendes játékidőben ezt követően sem találtak a hálóba a csapatok, ezért hosszabbításra volt szükség. A ráadás második percében a magyar csapat kanadai csatára, Ryan Harrison szerezte a győztes gólt.

A miskolciak a hatodik meccsükön negyedszer nyertek a Tipsport Ligában, és vezetik a tabellát.

JÉGKORONG TIPSPORT LIGA
BANSKÁ BYSTRICA (szlovák)–DVTK JEGESMEDVÉK 2–3 (0–0, 2–2, 0–0, 0–1) – hosszabbítás után
Besztercebánya, 2086 néző. V: Stefik, Stano, D. Konc, J. Konc (szlovákok)
BANSKÁ BYSTRICA: Beskorowany