Osztrák hokiliga: szoros csatában kapott ki a Fehérvár a Bolzanótól

CS. M.CS. M.
2021.10.16. 21:56
Nem jött össze az egyenlítés a Fehérvárnak (Fotó: Facebook, @FehervarAV19)
A listavezető Hydro Fehérvár AV19 4–3-ra kikapott az olasz Bolzanótól az osztrák jégkorongliga (ICEHL) szombati játéknapján.

Az olaszországi mérkőzés első harmada nem hozott gólt, majd a másodikban 3–0-ra is ellépett ellenfelétől a hazai csapat. A fehérváriak a játékrész végén (25 másodperccel a vége előtt) szépítettek, majd az utolsó harmadban már 4–1-re is veztett a Bolzano, de ekkor sem adta fel a listavezető.

Két perc leforgása alatt kettőt ütött a Fehérvár (4–3) és még volt hátra szűk tíz perc, de az egyenlítés már nem jött össze. A vereségtől függetlenül továbbra is a fehérváriak vezetik az osztrák hokiliga tabelláját.