Erste Liga: a MAC HKB Újbuda hetet vágott a Titánoknak

B. L.B. L.
2020.12.03. 20:08
A MAC sorra szerezte a gólokat (Fotó: Micheller Szilvia, archív)
A jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján az éllovas MAC HKB Újbuda pályaválasztóként 7–1-ra legyőzte a sereghajtó Titánokat. A sikerből Kreisz Brúnó két góllal, Brance Orbán (1+2) és Terbócs István (0+3) pedig három-három kanadai ponttal vette ki a részét.

A listavezető a papírformának megfelelően alaposan bekezdett, a második percben Majoross Barnabás szerzett vezetést, öt perc elteltével pedig Kreisz duplázott. A játékrész hajrájában Sofron István értékesítette az emberelőnyt, így 3–0-val mehettek pihenni a felek.

A második harmadot Kreisz gólja indította, majd a 33. és 35. perc között háromszor is betalált a házigazda, 7–0-ra alakítva az állást. A vendégek az 59. percben tudtak becsületgólt szerezni (7–1).