
Fotó: dvtk.eu
Csíki Hunor a 2025–2026-os idényben is a jégkorong Erste Ligában érdekelt DVTK Jegesmedvék játékosa lesz.
„Nem kellett sokat gondolkoznom a szerződéshosszabbítást illetően. Szeretek Miskolcon játszani, itt minden lehetőségem megvan a fejlődésre. A mostani nyáron az eddigieknél is nagyobb hangsúlyt fektetek az edzésre, annak érdekében, hogy a legjobb formámban tudjam elkezdeni a szezont. Szeretnék szintet lépni és meghatározó tagja lenni a csapatnak” – idézte a 20 éves csatárt a magyar bajnokságban bronzérmes, az Erste Ligában negyeddöntős csapat honlapja.
Csíkinek a következő lesz a negyedik olyan évadja, amikor a felnőttek között szerepelhet. Felnőttpályafutása során az alapszakaszban 71 mérkőzésen 9 pontot (6 gól, 3 gólpassz), a rájátszásban 13 találkozón 2 pontot (1, 1) gyűjtött.
Legfrissebb hírek

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk
Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

Hosszabbított válogatott csatárával az FTC jégkorongcsapata
Jégkorong
2026.06.20. 15:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42
Ezek is érdekelhetik




