Erste Liga: Csíki Hunor marad a Jegesmedvéknél a következő idényre is

2025.06.02. 18:09
null
Fotó: dvtk.eu
Csíki Hunor a 2025–2026-os idényben is a jégkorong Erste Ligában érdekelt DVTK Jegesmedvék játékosa lesz.

„Nem kellett sokat gondolkoznom a szerződéshosszabbítást illetően. Szeretek Miskolcon játszani, itt minden lehetőségem megvan a fejlődésre. A mostani nyáron az eddigieknél is nagyobb hangsúlyt fektetek az edzésre, annak érdekében, hogy a legjobb formámban tudjam elkezdeni a szezont. Szeretnék szintet lépni és meghatározó tagja lenni a csapatnak” –  idézte a 20 éves csatárt a magyar bajnokságban bronzérmes, az Erste Ligában negyeddöntős csapat honlapja.

Csíkinek a következő lesz a negyedik olyan évadja, amikor a felnőttek között szerepelhet. Felnőttpályafutása során az alapszakaszban 71 mérkőzésen 9 pontot (6 gól, 3 gólpassz), a rájátszásban 13 találkozón 2 pontot (1, 1) gyűjtött.

 

Legfrissebb hírek

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
4 órája

Erste Liga: Djumics marad Miskolcon, lengyel csatár Dunaújvárosban

Jégkorong
22 órája

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
Tegnap, 16:41

Jégkorong Kontinentális Kupa: Észtországban kezd a magyar bajnok BJA

Jégkorong
2026.06.22. 15:37

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

Hosszabbított válogatott csatárával az FTC jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.20. 15:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42
Ezek is érdekelhetik