Jégkorong: jövő héten lesz Majoross Gergely első összetartása

2024.06.04. 20:44
Majoross Gergely (Fotó: MJSZ)
Jövő csütörtökön és pénteken az Óbudai Jégcsarnokban lesz az olimpiai selejtezőre készülő magyar férfi jégkorong-válogatott első összetartása az új szövetségi kapitány, Majoross Gergely vezetésével.

A szakvezető a szövetség honlapján elmondta, hogy ezúttal fiatal kerettel számol. A kétnapos táborban az erőnléti tesztelés és felkészítés mellett lesznek jeges edzések, valamint sportpszichológusi foglalkozások is. A szakmai stáb láthatja, hogy a fiatalabb játékosok hol tartanak, és mivel lehet hozzájárulni a fejlődésükhöz – tette hozzá.

A 16-os világelitbe egy hónapja visszajutott magyarok augusztus 29. és szeptember 2. között Pozsonyban a házigazda vb-hetedik szlovák, valamint a vb-10. osztrák és a vb-12. kazah csapattal találkoznak. A kvartett győztese vehet részt a 2026-os milánói téli olimpián.

 

Legfrissebb hírek

Majoross Gergely: A küldetés hasonló, mint az elmúlt vb-ken

Jégkorong
2026.06.08. 20:03

Áthidalni még nem, csökkenteni tudjuk a különbségeket – hoki-vb-értékelés

Jégkorong
2026.05.29. 09:34

Majoross Gergely: A legfontosabb, hogy sikerült a megfelelő kultúrát kiépíteni

Jégkorong
2026.05.28. 11:29

Majoross Gergely: Ahogy elkezdett elmenni az erő, úgy maradtunk le egy-egy ütemmel

Jégkorong
2026.05.26. 15:30

Majoross Gergely: Nagyon büszke vagyok arra, amit öt az öt ellen játszottunk

Jégkorong
2026.05.25. 19:44

Majoross Gergely: A második harmad nem tetszett, fejben sem, ahogy kezeltük a problémáinkat

Jégkorong
2026.05.23. 20:52

Majoross Gergely: Tisztességesen játszottunk, ebben nincs hiányérzetem, a koronggal való játékban van

Jégkorong
2026.05.22. 20:55

Majoross Gergely: Volt egy tervünk, ezt többé-kevésbé megvalósítottuk

Jégkorong
2026.05.19. 23:38
Ezek is érdekelhetik