
A Fejér vármegyei klub pénteken jelentette be, hogy a következő idényben az egyesületet erősíti a 26 éves, helyi nevelésű védő, aki korábban olyan csapatoknak volt tagja, mint a MAC Budapest, a későbbi BJA, a Ferencváros vagy a skót Glasgow Clan.
Amióta bő három hete Somogyi Balázs lett a vezetőedző, ő az első igazolás Dunaújvárosban.
„Nagyon tetszett az elképzelés, amit az új vezetőedző felvázolt. Izgatottan várom a közös munkát. Szerencsére játékosként már dolgoztam vele, ez most igaz más lesz, de mind a ketten szeretnénk, hogy a dunaújvárosi jégkorong olyan sikereket érjen el, mint régen. Mindent meg fogok tenni ennek érdekében a jégen és azon kívül is” – nyilatkozta Tóth, aki a legutóbbi idényben összesen 47 mérkőzésen lépett pályára, és öt gólt szerzett, valamint 13 gólpasszt jegyzett.

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat

Vívó Eb: nem jutott négy közé a férfi tőrcsapat

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban




