Jégkorong Erste Liga: hét légiós távozott Dunaújvárosból

MTI/B. D. K.MTI/B. D. K.
2024.01.29. 13:23
Fotó: Dunaújvárosi Acélbikák HK/Facebook
Hét légiós távozott a jégkorong Erste Ligában szereplő Dunaújvárosi Acélbikák csapatától.

A klub hétfői közleménye szerint Vlastimil Dostálek, Pauls Svars, Henry Maarnela, Niki Koskinen, Oliver Ödman-Hadzinikolic, Elliot Lorraine és Santeri Sillanpää is szerződése felbontását kezdeményezte, a vezetőség pedig nem gördített akadályt távozásuk elé.

„Természetesen nem adjuk fel a harcot! Csapatunk hátralévő kilenc mérkőzésén azon dolgozunk, hogy utánpótlásunk ígéretes, fiatal játékosait beépítsük rendszerünkbe, megtaláljuk számukra a megfelelő helyet a felnőttkeretben, ezzel több lehetőséget és támogatást biztosítva fejlődésük folyamatában és sportolói előrelépésükben” – olvasható a klub hétfői közleményében.

A dunaújvárosi együttes a hétvégén a negyedik helyen végzett a Magyar Kupa négyes döntőjében, a tízcsapatos Erste Ligában a kilencedik helyen áll.

 

Legfrissebb hírek

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
1 órája

Erste Liga: Djumics marad Miskolcon, lengyel csatár Dunaújvárosban

Jégkorong
19 órája

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43
Ezek is érdekelhetik