Női jégkorong: a KMH győzött a fővárosiak meccsén
A KMH Budapest női csapata második mérkőzését is lejátszotta a közelmúltban elrajtoló ob I-ben. Az újbudaiak a fővárosi rivális MAC Budapest csapatát fogadták a Tüskesátorban. A találkozó fölényes, 10–1-es KMH-győzelemmel végződött.
Rögtön az első percben a hazaiak szerezték meg a vezetést, majd meg sem álltak tízig. Az egyetlen MAC-találat már az utolsó KMH-gól után született.
Fodor Zoltán (KMH Budapest): „Az első perctől kezdve 110%-on pörögtünk, próbáltuk az EWHL tempóját diktálni. Azon voltunk, hogy az első harmadban el tudjuk dönteni a mérkőzést, úgy gondolom, ez az 5–0-s vezetéssel sikerült is. A második és harmadik harmadban különböző taktikai elemeket igyekeztünk gyakorolni, amelyeket az EWHL rájátszásában, a hétvégi mérkőzésen alkalmazni szeretnénk. Gratulálok mindkét csapatnak, hogy korrekt, sportszerű mérkőzést tudtunk játszani.”


Legfrissebb hírek

Jégkorong-vb: újabb szlovák siker, ezúttal a norvégok ellen
Jégkorong
2026.04.17. 22:54

Női jégkorong-vb: Kína továbbra is gól és pont nélkül
Jégkorong
2026.04.15. 16:47
Ezek is érdekelhetik






