A magyar férfi jégkorong-válogatott februárban Lengyelországban készül az áprilisi divízió 1/A-s világbajnokságra. A jelenleg szövetségi kapitány nélküli csapat február 7. és 9. között Tychyben sorrendben Románia, Dél-Korea és a házigazda Lengyelország ellen játszik felkészülési mérkőzéseket.
Az edzőtáborozás hiánypótlásnak is nevezhető, hiszen a csapat a novemberben rendezett olimpiai előselejtezőből nem jutott tovább, így maradt szabad ideje a felkészülésre.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





