Francia Kupa: a szünet után darálta be negyedosztályú ellenfelét a Montpellier

M. B.M. B.
2024.01.24. 20:13
Nem okozott gondot a Montpellier-nek a negyedosztályú ellenfél (Fotó: Imago Images)
A Montpellier jutott be utolsóként a labdarúgó Francia Kupa nyolcaddöntőjébe, miután 4–0-ra nyert a negyedik vonalban vitézkedő Feignies-Aulnoye otthonában.

Meglepően sokáig, egészen pontosan az 58. percig kihúzta kapott gól nélkül a Feignies-Aulnoye, de ekkor jött Becir Omeragic, s megszerezte a vezetést a Montpellier-nek. A folytatásban Akor Adams kétszer, Sacha Delaye egyszer volt eredményes – könnyed győzelmet aratott az élvonalbeli gárda.

A Montpellier ellenfele a legjobb 16 között a Bordeaux-t kiverő Nice lesz, a meccs időpontja egyelőre nem ismert.

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Feignies-Aulnoye (IV.)–Montpellier 0–4 (Omeragic 58., Adams 73., 90+2., Delaye 90.)