Lopetegui: A játékosaim többet érdemeltek volna

2026.06.24. 23:36

Julen Lopetegui, a katariak szövetségi kapitánya a Bosznia-Hercegovinától elszenvedett 3–1-es vereség után: – Döntő momentum volt a korai első góljuk, és persze az, hogy két korai hibánkból előnyt kovácsoltak. A folytatásban nagyon sok szép dolgot láttam a csapattól, de az élet nem honorálta az erőfeszítéseinket. A játékosaim többet érdemeltek volna: a szívüket adták, nehéz helyzetben is képesek voltak talpra állni, és már az első félidőben volt annyi helyzetünk, hogy akár egyenlítsünk. Sajnos nem sikerült.

Foci vb 2026
2 órája

Élnek a bosnyák remények: Dzekóék legyőzték és kiejtették Katart

A balkáni csapat csak a hajrában tudott pontot tenni a közel-keletiek elleni mérkőzésre.


 

 

Legfrissebb hírek

A New York Mets baseballmeccsén eveztek a norvég drukkerek

Foci vb 2026
2 perce

Folytatjuk!

Foci vb 2026
18 perce

Négygólos döntetlen Atlantában, míg Brazília 2–0-ra vezet a szünetben

Foci vb 2026
34 perce

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
43 perce

Vinícius Júnior góljaival vezet Brazília Skócia ellen – videó

Foci vb 2026
46 perce

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
58 perce

Joseph sarkazása után megszerezte első vb-gólját Haiti – videó

Foci vb 2026
1 órája

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik