Vb 2022: egymillió eurós jutalmat kap a szerb válogatott

MTI/SZ. R.MTI/SZ. R.
2021.11.15. 19:17
null
Szerbia 2–1-re győzte le Portugáliát (Fotó: AFP)
Szerbia labdarúgó-válogatottja egymillió eurót (365 millió forint) kap azért, mert kiharcolta a részvételt a 2022-es világbajnokságon – adta hírül a szerb Vecsernje Novoszti című belgrádi lap.

 

Az egyenes kijutást az együttes azzal érte el, hogy vendégként 2–1-re legyőzte Portugália legjobbjait az európai selejtezősorozat záró, vasárnapi fordulójában.

A prémiumot Alekszandar Vucsics elnök javaslatára szavazták meg a hétfői kormányülésen, és az újság szerint a pénzt már át is utalták a szerb futballszövetség számlájára.

Legfrissebb hírek

A két öngólt vétő Szerbia csúnyán kikapott Mexikótól, Csehország Guatemalát győzte le felkészülési mérkőzésen

Foci vb 2026
2026.06.05. 10:24

Vereség Nisben, kétgólos hátrányból várjuk a szerbek elleni vb-selejtező visszavágóját

Kézilabda
2026.05.14. 19:44

Luka Krivokapics: Kukics hiánya pluszmotivációt jelenthet a magyarok ellen

Kézilabda
2026.05.13. 16:47

Botrány a szerb pólóban: tizenegy Európa-bajnok mondta le a válogatottságot, a kapitány sem marad

Vízilabda
2026.05.08. 13:35

Szerbiát is legyőzte pólóválogatottunk, ott lesz a júliusi vk-szuperdöntőn

Vízilabda
2026.04.08. 13:58

Vb-felkészülés: Szerbia legyőzte Szaúd-Arábiát, Anglia kikapott Japántól

Foci vb 2026
2026.03.31. 22:54

Berke Balázs Topolyán vezet válogatott mérkőzést

Minden más foci
2026.03.30. 09:26

A spanyolok a szerbeket, a hollandok a norvégokat győzték le felkészülési mérkőzésen

Minden más foci
2026.03.27. 22:59
Ezek is érdekelhetik