Vb 2010: Élmény volt nézni a spanyolok játékát a tornán - Raúl

2010.07.12. 00:14
Raúl González hosszú éveken át kihagyhatatlan volt a spanyol labdarúgó-válogatottból, ám a 2008-as Eb-győzelemből kimaradt, csakúgy, mint a mostani vb-győzelemből. A Real Madrid ikonja azonban tiszta szívéből örül a spanyol aranyéremnek.

„Óriási ez a spanyol csapat, megérdemelték, nagy nap ez a mai a spanyol labdarúgás számára, nagyon boldog vagyok – nyilatkozta a 102 válogatott fellépésén 44 gólt szerző Raúl a döntő után. – Az egész spanyol futballcsalád és természetesen Vicente del Bosque miatt is nagyon örülök, aki egy óriási edző. De az összes játékosunk fantasztikus, remek egységet alkottak, és mindenek előtt nagyszerű játékot produkáltak. Élmény volt a tévé előtt ülni, és nézni Spanyolország világbajnokságon nyújtott játékát. Teljesen megérdemelt ez a siker, magasan a spanyol válogatott a legjobb a világon.” „Óriási ez a spanyol csapat, megérdemelték, nagy nap ez a mai a spanyol labdarúgás számára, nagyon boldog vagyok – nyilatkozta a 102 válogatott fellépésén 44 gólt szerző Raúl a döntő után. – Az egész spanyol futballcsalád és természetesen Vicente del Bosque miatt is nagyon örülök, aki egy óriási edző. De az összes játékosunk fantasztikus, remek egységet alkottak, és mindenek előtt nagyszerű játékot produkáltak. Élmény volt a tévé előtt ülni, és nézni Spanyolország világbajnokságon nyújtott játékát. Teljesen megérdemelt ez a siker, magasan a spanyol válogatott a legjobb a világon.”

Raúl a döntő egyetlen gólját szerző Iniestáról is elismerően szólt: „Andrés egy hatalmas tehetség, aki ismét képes volt kritikus helyzetben megvillanni. De még egyszer mondom, mind a 23 játékos kivételes teljesítményt nyújtott."

 

 

Legfrissebb hírek

A mentális gondokkal küzdő valenciai „Cápa”, aki eldöntötte a vb-finálét – a Ferran Torres-portré

Foci vb 2026
17 órája

Gianni Infantino meghátrált, nem árusítják ki a világbajnokságot

Minden más foci
19 órája

Nem tetszik neki az elnök terve, azonnali hatállyal lemondott Infantino főtanácsadója

Minden más foci
2026.07.31. 13:21

Marc Cucurella megszabadult híres hajkoronájától – videó

Spanyol labdarúgás
2026.07.30. 09:54

A FIFA fegyelmi eljárást indított az argentin szövetség ellen

Foci vb 2026
2026.07.29. 21:45

A Real Madrid 1.22 milliárd eurós bevétellel rekordot döntött

Spanyol labdarúgás
2026.07.28. 20:37

Cucurella tartotta a szavát: Luis de la Fuente arcképét tetováltatta magára

Foci vb 2026
2026.07.28. 17:12

Már a 2028-as Eb-győzelem lebeg a világ legjobbjainak szeme előtt

Foci vb 2026
2026.07.28. 10:25