Vb 2010: dühös az argentin erőnléti edző, Messi kiégve érkezett

Vágólapra másolva!
2010.06.10. 10:08
A dél-afrikai labdarúgó-világbajnokságra készülő argentin válogatott erőnléti edzője, Fernando Signorini szerint a FIFA-nak védenie kellene a játékosokat a „túljátszatás” ellen, amely kimeríti a klasszisokat a torna előtt.

„Messi kiégett a szezon során, kimerült a világbajnokság előtt. A FIFA nagyon aggályosan betartatja a doppingellenőrzés szabályait, de azzal nem törődik, hogy egyes játékosok hetven meccset is játszhatnak egy szezonban, közben rengeteget utazva. Valamifajta védelem kellene a labdarúgóknak” – mondta Signorini, aki szerint az argentin csillag „genetikai csoda”.

„Elképesztő, amit tud, hihetetlen a mozgásának és beindulásainak a gyorsasága. Majdhogynem genetikai csodának kell neveznem, hiszen egy mozdulatba hat vagy hét másikat sűrít bele” – dicsérte a Barcelona világklasszisát.

NSO vb-adatbank: Argentína
NSO vb-adatbank: Lionel Messi

Legfrissebb hírek

Videó: 20 éve szerezte meg első gólját a Barcában Lionel Messi

Spanyol labdarúgás
18 órája

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
2025.04.30. 09:15

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

No Messi, no party – oda a Miami veretlensége az MLS-ben

Minden más foci
2025.04.28. 08:31
Ezek is érdekelhetik