Höjlund furcsán dicsérte a remeklő Eriksent, dőltek a nevetéstől a játékosok

B. D. K.B. D. K.
Vágólapra másolva!
2024.06.06. 09:45
Eriksen volt a meccs hőse (Fotó: Getty Images)
Mint beszámoltunk róla, a 32 éves Christian Eriksen vezérletével Dánia 2–1-re legyőzte Svédországot az Európa-bajnokságra való felkészülés jegyében. A Manchester United középpályása a mérkőzés elején gólpasszal segítette csapatát, a hajrában pedig gólt szerzett. Klubbéli csapattársa, Rasmus Höjlund, aki kezdőként 79 percet töltött a pályán, az Instagram-oldalán poénkodva dicsérte Eriksent.


„Amikor »hozd el az apádat a munkahelyedre« napot tartotok, és ő felülmúl téged” – írta a 21 éves csatár. A poént persze vette a remeklő középpályás, és nevetős emojikkal reagált a posztra, ahogyan a manchesteri Jonny Evans és Harry Maguire is. Azt tudni kell, hogy Rasmus Höjlund korábban elmondta, nagyon tiszteli Eriksent, felnéz rá, és olyan számára, mintha az apja lenne.

Foci Eb 2024
2024.06.05. 21:07

Felkészülés: Eriksen vezérletével a dánok legyőzték a svédeket

Az MU játékosa gólpasszt adott, majd a hajrában eldöntötte a meccset. Haaland három góljával a norvégok megverték Koszovót.

EB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Dánia–Svédország 2–1 (1–1)
Koppenhága, Parken. Vezette: Hagenes (norvég)
Dánia: Rönnow – Kristensen, Andersen (Jörgensen, a szünetben), Vestergaard – Bah (Kristiansen, 61.), Höjbjerg (Delaney, 61.), Nörgaard (M. Hjulmand, 61.), Maehle – C. Eriksen – Höjlund (Poulsen, 79.), Wind (Dolberg, 86.). Szövetségi kapitány: Kasper Hjulmand
Svédország: Olsen – Krafth, Hien, Lindelöf (Ekdal, a szünetben; Starfelt, 54.) – Eliasson (Holm, 86.), Salétros, Cajuste, Elanga – Kulusevski, S. Olsson (Larsson, a szünetben) – Isak (Nilsson, 70.). Szövetségi kapitány: Jon Dahl Tomasson
Gólszerző: Höjbjerg (2.), C. Eriksen (86.), ill. Isak (9.)

 

Legfrissebb hírek

Kiakadtak a rajongók, rendbontással indult Lionel Messi indiai körútja

Minden más foci
Tegnap, 11:14

Franciaország végig vezetve győzte le Dániát, elődöntős a női kézi-vb-n

Kézilabda
2025.12.10. 22:33

Női kézilabda-vb: magyar bírópáros vezeti a dán–francia negyeddöntőt

Kézilabda
2025.12.10. 12:51

Labdarúgás: több mint 1200 fiatalperc az NB I 16. fordulójában

Utánpótlássport
2025.12.09. 11:28

Golovin Vlagyimir: Megmutattuk, hogy komoly csapatok ellen is tudunk jól kézilabdázni

Kézilabda
2025.12.07. 22:13

Női kézi-vb: Dánia és Norvégia is negyeddöntős

Kézilabda
2025.12.05. 22:07

Labdarúgás: portugál duplaarany az U17-es korosztályban

Utánpótlássport
2025.12.03. 09:00

Labdarúgás: hat gólt rúgott a bolgároknak az U17-es leányválogatott

Utánpótlássport
2025.12.02. 17:51
Ezek is érdekelhetik