A francia válogatott a stadionban hagyta egyik alapemberét

William Saliba nélkül ment el a francia csapatbusz (Fotó: Getty Images)
Mint ismert, a franciák 1–1-es döntetlent játszottak Lengyelország ellen a labdarúgó Európa-bajnokságon, így csoportmásodikként jutottak a legjobb 16 közé. A mérkőzés után a francia válogatott William Saliba nélkül hagyta el a dortmundi stadiont.
A mérkőzés után az Arsenalban légióskodó William Saliba doppingtesztre ment. A vizsgálat tovább tartott a vártnál, így a franciák csapatbusza a védő nélkül indult útnak este kilenc óra körül, írja a L’Équipe. A 23 éves játékos végül fél 11-kor hagyhatta el a dortmundi stadiont.
A franciák csoportmásodikként jutott tovább, ellenfelük az E-csoport második helyezettje lesz.
Legfrissebb hírek

Az eredmény nem változott a szünetig, de leszakadt az ég
Foci vb 2026
2026.06.22. 23:49

Mutatjuk Mbappé góljait Irak ellen – videók
Foci vb 2026
2026.06.22. 23:23

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés
Foci vb 2026
2026.06.22. 23:02

Rabiot nem elégedett a MetLife Stadion gyepével
Foci vb 2026
2026.06.17. 18:26
Ezek is érdekelhetik






