Rajtbüntetést kapott Bottas és Stroll a Belga Nagydíjra

A Mercedes finn versenyzője a rajtot követően lökte ki több versenyzőtársát is.

Domenicali: Minden adva van a Magyar Nagydíj hosszú távú jövőjéhez

A Formula–1 elnök-vezérigazgatója, Stefano Domenicali a Nemzeti Sportnak adott interjút.

Motort kellett cserélni Verstappennél a Magyar GP előtt

A holland nagyon közel került a rajtbüntetéshez – a vártnál is nagyobb hatása lehet a silverstone-i ütközetnek.

Alonso kimaradna a bajból, tűzijátékra számít az első körben

A kétszeres világbajnok szerint feszült pillanatokat hozhat Hamilton és Verstappen között a 15 órakor kezdődő Magyar GP rajtja.

Hamiltonnak jólesett a kifütyülés, de Bottas felszólalt ellene

Hamilton hátráltatta kissé a többieket, hiszen nem akarta megadni a lehetőséget a versenyzőinknek egy sima körre – Horner.

2037-ig lehet Magyar Nagydíj – az illetékesek egyeztettek Stefano Domenicalival

A Formula–1 vezetősége hosszú távon számol a magyarországi versenynek otthont adó Hungaroringgel.

Sergio Pérez a tőzsdén fialtatja a versenypályán keresett pénzét

A Red Bull versenyzője úgy véli, meg kell őrizni a szenvedélyt, hogy a maximumot hozhasd ki magadból.

Hamilton három kilót fogyott, de a Mercedes segítségére lehet a meleg

„Száraz időre állítjuk be a kocsit az időmérőre, aztán ha esik, hát akkor esik.”

Räikkönen csapattulajdonosként biztosan nem marad

Továbbra is bizonytalan a finn jövője, és bár más kategóriákban voltak már csapatai, az F1-ben biztosan nem lesz résztulajdonos.

Elutasították a Red Bull fellebbezését a „Hamilton-ügyben”

Az FIA újra meghallgatta a feleket, de nem változtatott a Silverstone-ban hozott ítéleten.

Russell elárulta, lehet-e a Red Bull versenyzője 2022-ben

A Williams pilótája arra is kitért, hogy mikor születhet leghamarabb döntés a jövőjével kapcsolatban.

Elvehetik utólag Hamilton Brit Nagydíjon aratott győzelmét?

A Red Bull kezdeményezésére csütörtökön újabb meghallgatást tart az FIA, de vajon milyen új bizonyítékot találhattak Verstappenék?

Kaotikus első körök, sosem látott rajt és Ocon győzelme a Magyar GP-n

Verstappen csak a 10. helyen ért célba, így Hamilton átvette a vezetést a vb-összetettben.

Furcsa végjáték után Hamilton a pole-ban a Hungaroringen

A Mercedes kisajátította az első sort a Magyar Nagydíjra, Verstappen csak a harmadik lett az időmérőn.

Hamilton az élen, Schumacher összetörte a Haast a 3. edzésen

Verstappen lemaradása a 2. helyen kevesebb mint 1 tizedmásodperc volt Hamiltonhoz képest.

Bottas vezérletével a Mercedes vette át az irányítást a Hungaroringen

A finn előnye 27 ezred volt a csapattárs előtt, míg a harmadik Verstappen lemaradása 3 tized volt a 2. edzésen.

Verstappen kezdett a legjobban a piros zászlóval is megszakított edzésen

A holland mögött a Mercedes kettőse zárt a hungaroringi nyitányon.

Hiába a büntetés, Lewis Hamilton győzött hazai pályán

A címvédő még az első körben ütközött össze Verstappennel, amit követően a versenyt piros zászlóval is megszakították Silverstone-ban.

Verstappen a rajtnál előzött, és megnyerte az első sprintkvalifikációt

Hamiltonnak a gyengébb rajtja miatt le kellett mondani a pole pozícióról Silverstone-ban.

F1, 2020, ADATBANK

Bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Sokoldalú spanyol zseni – Fernando Alonso negyvenesztendős

Lenyűgöző tehetség, összetett személyiség: a spanyol az autóversenyzés különleges szereplője.

Történelmi százas: miért épp Hamiltonnak sikerült?

Körbejárjuk, mely tényezők játszottak szerepet az elképesztő mérföldkő elérésében.

Öreg klasszis nem vén klasszis – Fernando Alonso és Kimi Räikkönen húsz éve száguld

A spanyol és a finn világbajnok is a 2001-es Ausztrál Nagydíjon mutatkozott be a Formula–1-ben.

Ne állj meg egynél! – a Formula–1 egyszeres futamgyőztesei

Vajon miért rekedtek meg az alábbi F1-es versenyzők mindössze egy futamgyőzelemnél?

Botladozó lovacska – a Ferrari tíz legpocsékabb szezonja

Futamgyőzelem nélkül, kiszorulva a top háromból: nem 2020 a maranellóiak egyetlen rossz éve.

Schumacher vs. Hamilton: Két uralkodó, egy trón

Infografikában mutatjuk be a Formula–1 két rekordhalmozó klasszisának pályafutását.