El: öt percen belül két gól, a Dinamo Kijev ikszelt a Bruges ellen

2021.02.18. 17:51
Döntetlennel kezdődött a párharc Kijevben (Fotó: AFP)
Az Európa-liga egyenes kieséses szakaszának első fordulójában a Dinamo Kijev 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az FC Bruges ellen.

Az első félidő nem volt túl eseménydús a Kijevben, a csapatok összesen öt lövéssel próbálkoztak, de egy sem talált kaput. A folytatásban a hazaiak szerezték meg a vezetést: a 62. percben az ukrán Vitalij Bujalszkij talált be (1–0).

Öt perccel később máris kiegyenlítettek a belgák: szöglet után Brandon Mechele fejelt a kapuba (1–1). A folytatásban nem esett több gól – az idegenben szerzett gól még sokat érhet a Bruges számára.