El: csapatkapitányát vesztette a Loki a visszavágó előtt
A DVSC-Teva labdarúgócsapata hivatalos honlapján tudatta, csapatkapitánya, Szakály Péter sérülése miatt nem tud elutazni a norvég Rosenborg elleni Európa-liga-selejtező visszavágójára. A Loki 3–2-es hátrányt szedett össze az első, debreceni mérkőzésen.
Szakály Péter a Bp. Honvéd elleni bajnoki (3–3) első félidejében sérült meg, közvetlenül a szünet előtt cserélték le. A DVSC csapatkapitányát megvizsgálták az orvosok. Kiderült, Szakály combhajlítója beszakadt, legalább három hetet ki kell hagynia – így Trondheimbe sem utazhat el.Szakály Péter a Bp. Honvéd elleni bajnoki (3–3) első félidejében sérült meg, közvetlenül a szünet előtt cserélték le. A DVSC csapatkapitányát megvizsgálták az orvosok. Kiderült, Szakály combhajlítója beszakadt, legalább három hetet ki kell hagynia – így Trondheimbe sem utazhat el.
A Rosenborg–DVSC mérkőzés csütörtökön 19 órakor kezdődik a trondheimi Lerkendal Stadionban.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik






