El: Nem vagyok elégedett, de bízom a csapatban - Gomes

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.07.04. 22:41
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a Videoton labdarúgócsapata 2–1-re legyőzte a montenegrói Mladoszt Podgoricát az Európa-liga első selejtezőkörének odavágóján.

A mérkőzés után José Gomes, a Vidi vezetőedzője elmondta, nem elégedett a játék sebességével, de biztos benne, hogy a jövő héten sokkal jobb teljesítményt nyújt majd a csapata.José Gomes, a Vidi vezetőedzője elmondta, nem elégedett a játék sebességével, de biztos benne, hogy a jövő héten sokkal jobb teljesítményt nyújt majd a csapata.

„Tulajdonképpen vesztes helyzetből kezdtük a meccset, utána nekünk kellett szaladnunk az eredmény után, ők pedig az eredmény tartására rendezkedtek be, a kontrákban bízva. Nem volt könnyű feladat feltörni őket, harminc-harmincöt percet kellett várni az első gólunkra” – mondta José Gomes a találkozót közvetítő m1 csatorna kamerái előtt.

„Nem könnyű a felkészülési időszak kemény edzései között egy ilyen meccsen teljesíteni, Próbálkoztunk, tettük a dolgunkat, de elég lassan, javulnunk kell, és biztos is vagyok benne, hogy a jövő héten sokkal jobban játszunk majd. Nem vagyok elégedett a meccsen látottakkal, de bízom a csapatban” – zárta mondandóját a portugál szakember.

 

Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

BL- és El-selejtezők: az ETO a Klaksvíkkal, a Fradi a Zsolnával is találkozhat

Bajnokok Ligája
2026.05.24. 15:00

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:59

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00
Ezek is érdekelhetik