El, I-csoport: Dzsudzsák jól passzolt, a cselei viszont nem jöttek be

2010.10.21. 21:52
A PSV Orlando Engelaar és Dzsudzsák Balázs (szerencsés) góljának – a magyar szélső tarkójáról pattant a labda a kapuba – köszönhetően 2–1-re nyert a Debrecen ellen a Puskás Ferenc Stadionban Európa-liga-mérkőzésen. Dzsudzsák a holland bajnokságban és a válogatottban látottakhoz képest kevésbé volt aktív, de így is csapata egyik legjobbjának bizonyult.

Háromszor próbálkozott kapura lövéssel, ezekből egyet Malinauskasnak kellett bravúrral védenie, egy kapu mellé ment, míg egy szabadrúgása elakadt a sorfalban. A passzokat tekintve jónak mondható a statisztikája, négyszer több volt a jó átadása, mint a rossz. Huszonkilenc alkalommal talált társat a labdája, míg hétszer nem oda ment, ahova szánta.

A cselek viszont nem jöttek be a Loki védőivel szemben, mivel négyszer megállították Mijadinoszkiék, és csak az első percben mellel átvett labdájával tudta becsapni őrzőjét.

Legfrissebb hírek

Bárány Donát: Erősebben akarok visszatérni!

Labdarúgó NB I
2 órája

Sérülés miatt több hónapra kidőlt a Debrecen kézilabdázója

Kézilabda
2026.05.07. 19:34

Herczeg András elmondta, hogy miért nem vállalta a szövetségi kapitányi tisztséget

Labdarúgó NB I
2026.05.06. 11:20

DVSC: nincs megállapodás Sergio Navarróval a hosszabbításról

Labdarúgó NB I
2026.05.05. 14:19

Megvan, mikor dől el a bajnoki cím és dobogó sorsa az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 14:06

Bognár Györgyöt nem a kapott gólok hozzák ki a sodrából

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 06:51

Győri ünnep Tatabányán, könnyed játékkal lett kupagyőztes az ETO

Kézilabda
2026.05.03. 20:07

Hétgólos rangadó a dobogóért: a Paks legyőzte a DVSC-t, és meg is előzte

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 15:30
Ezek is érdekelhetik