Európa-liga: a Samp-edző szerint kiszenvedték a győzelmet a DVSC ellen

2010.09.30. 22:20
A DVSC-TEVA labdarúgócsapata egygólos vereséget szenvedett Genovában az olasz Sampdoria vendégeként az Európa-liga csoportkörének második fordulójában. A találkozót eldöntő egyetlen találatot Giampaolo Pazzini büntetőből szerezte a 18. percben. Az olaszok vezetőedzője, Domenico Di Carlo szerint csapata kiszenvedte a győzelmet.

„Kiszenvedtük a győzelmet – nyilatkozta Domenico Di Carlo a találkozót követően. – Tudtuk, hogy a Debrecen veszélyes kontrákra képes, erre fel voltunk készülve, s néha bizony túlságosan kivártunk, nem mentünk előre, nehogy leindítsanak bennünket. Annak viszont örülök, hogy csatáraink jól játszottak, főként pedig annak, hogy Giampaolo Pazzini gólt lőtt, még ha tizenegyesből is. Volt tartásunk, de nem voltunk elég kreatívak. Borzalmas volt a pálya, persze nem akarom erre fogni. Az egyetlen pozitívum, hogy két forduló után négy pontunk van az Európa-ligában. A Debrecen védelme jól zárt, hiába próbáltuk a széleken megbontani, nem nagyon ment. Én is láttam egy két játékosomon, hogy nehézkesebben mozog a megszokottnál. Remélem, gyorsan kipihenjük a meccset, vasárnap már bajnoki vár ránk.” Domenico Di Carlo a találkozót követően. – Tudtuk, hogy a Debrecen veszélyes kontrákra képes, erre fel voltunk készülve, s néha bizony túlságosan kivártunk, nem mentünk előre, nehogy leindítsanak bennünket. Annak viszont örülök, hogy csatáraink jól játszottak, főként pedig annak, hogy Giampaolo Pazzini gólt lőtt, még ha tizenegyesből is. Volt tartásunk, de nem voltunk elég kreatívak. Borzalmas volt a pálya, persze nem akarom erre fogni. Az egyetlen pozitívum, hogy két forduló után négy pontunk van az Európa-ligában. A Debrecen védelme jól zárt, hiába próbáltuk a széleken megbontani, nem nagyon ment. Én is láttam egy két játékosomon, hogy nehézkesebben mozog a megszokottnál. Remélem, gyorsan kipihenjük a meccset, vasárnap már bajnoki vár ránk.”

 

Legfrissebb hírek

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
22 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14
Ezek is érdekelhetik