A DVSC hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint megérkezett a Loki Lovecsbe, ahol holnap az El-rájátszás visszavágóján lép pályára. A repülőgép némi késéssel szállt fel Debrecenből, majd közel kétórás út után landolt Szófiában, onnan pedig még ugyanennyi buszút várt a csapatra.
A játékosok az ebéd után csendes pihenőt tartottak, Herczeg András pedig 18.15 órakor lép a sajtó munkatársai elé, majd 19 órakor edzést vezényel az együttesnek.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





