
Winter (balra) és Lebrun csobbant egyet a Genfi-tóban a győzelem után (Fotó: Getty Images)
A nőknél a német Sabine Winter, a férfiaknál pedig a francia Alexis Lebrun nyerte meg a svájci Montreux-ben rendezett asztalitenisz Európa Top 16-bajnokságot.
A 41 éves, kétszeres Európa-bajnok, ötszörös olimpikon Póta Georgina a selejtező első fordulójában búcsúzott a kontinens egyik legrangosabb, 125 ezer euró összdíjazású egyéni viadalán.
ASZTALITENISZ, EURÓPA TOP 16-BAJNOKSÁG
FÉRFIAK, DÖNTŐ
Alexis Lebrun (francia)–Darko Jorgic (szlovén) 3:1 (6, 6, –9, 6)
NŐK, DÖNTŐ
Sabine Winter (német)–Szőcs Bernadette (romániai) 3:0 (4, 4, 4)
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





