
András Csaba és Lei Balázs is továbbment (Fotó: Török Attila)
András Csaba a lille-i, Lei Balázs a dohai Feeder-besorolású asztalitenisz-versenyen jutott nyolcaddöntőbe csütörtökön.
A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint András Csaba izgalmas mérkőzésen vágott vissza az olasz Tommaso Giovannettinek a korábban Parmában elszenvedett vereségért, s kétjátszmás hátrányból fordítva 3:2-re (-9, -7, 10, 7, 8) győzött.
András a negyeddöntőbe kerülésért pénteken francia vagy portugál játékossal találkozik.
Lei Balázs eközben Dohában állt asztalhoz, ahol – szintén a 32 között – az osztrák Julian Rzihauschek ellen nyert simán, 3:0-ra (5, 9, 3), s a nyolcaddöntőben az indiai Snehit Suravajjula vár majd rá.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik




