
Érdi Mária másodikként került az arany csoportban az ILCA-vb-n (Fotó: Nemzeti Sport)
Érdi Mária a második helyen került be az arany csoportba, azaz a legjobbak közé a vitorlázó ILCA6 (Laser)-világbajnokságon – számolt be róla az MTI.
A texasi Galveston-öbölben a korábbi korosztályos vb- és Eb-érmes magyar versenyző a selejtező futamok során a negyedik, az első, a 22., majd az ötödik helyen ért célba a vb honlapja szerint. A legrosszabb eredményét kiejthette, így tíz helyezési ponttal a második a két évvel ezelőtt vb-bronzérmes norvég Line Flem Höst (9) mögött.
A női vb-n, melyen 40 nemzet 85 vitorlázója indult az egyszemélyes olimpiai hajóosztályban, vasárnapig még hat futamot terveznek.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



