Gyász: öngyilkos lett a ketrecharcosok nem hivatalos világrekordere
Börtöncellájában öngyilkos lett a mérkőzésszám alapján a ketrecharcosok nem hivatalos világrekordereként számon tartott Travis Fulton.
A kevert harcművészetben (MMA) jeleskedő amerikai, aki 1996 óta 320 meccset vívott, előzetes letartóztatásban várta július 23-i kezdetét a perének, amelyet gyermekpornográfia és kiskorúak molesztálása miatt indítottak ellene, de a vádpontok között családon belüli erőszak is szerepelt.
A 44 éves Fulton, akit hetven esztendei börtön fenyegetett, február közepén került rács mögé, s az Iowa állambeli Cedar Rapids börtönében végzett magával vasárnap hajnalban.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




