Darts: a magyar női páros megvédte címét az Eb-n

2017.06.14. 11:59
Az Ihász Veronika, Horváth Klaudia női páros első lett az olaszországi darts Európa-bajnokságon.

A kettős az előző kontinensbajnokságon is győzött, így újabb sikerével sporttörténelmi tettet hajtott végre, az Eb-k történetében ugyanis női párosban ez az első címvédés.

A Nemzeti Versenysport Szövetség (NVESZ) szerdai tájékoztatása szerint a magyar duó a verseny elején vigaszágra került, de onnantól nem hibázott, s a fináléban a spanyolok ellen győzött 3–0, 3–2-re.

Az EDU soft darts Európa-bajnokságot Caorléban rendezték. A sportág Magyarországon is egyre népszerűbb, amit többek között az is jelez, hogy jövőre Budapest ad otthont a steel Eb-nek.

Legfrissebb hírek

Kelemen három leget nyert, de kikapott Cullentől a Slovak Darts Openen

Egyéb egyéni
2026.06.19. 22:35

Már csak egy nagy trófea hiányzik Luke Littler gyűjteményéből

Egyéb egyéni
2026.06.15. 10:16

Littler és Humphries együtt lett dartscsapat-világbajnok

Egyéb egyéni
2026.06.14. 22:13

A skótok lenullázták a magyarokat kiejtő norvégokat a darts csapat-vb-n

Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:44

Döntő legben kaptunk ki a norvégoktól, nincs meg a továbbjutás a dartscsapat-vb-n

Egyéb egyéni
2026.06.12. 20:34

Remek magyar bemutatkozás a darts csapat-vb-n, ki-ki meccset vívunk a norvégokkal

Egyéb egyéni
2026.06.12. 13:19

A finnekkel és a norvégokkal egy csoportban a magyarok a dartsvilágkupán

Egyéb egyéni
2026.06.03. 18:09

Platinakategóriás hazai versennyel pótolná a Magyar Dartsszövetség a kieső World Masterst

Egyéb egyéni
2026.06.01. 11:28
Ezek is érdekelhetik